5 کالج برتر هنر در ایالات متحده آمریکا

1.Providence,RI

دانشجویان مقطع کارشناسی: 1736 نفر
میزان پذیرش: 27%
میانگین معدل: 3.6
میانگین نمره SAT: 1360
میانگین نمره ACT : 29
نیازمندی های ویژه
از متقاضیان بالقوه خواسته می شود تا برنامه آمادگی کالج را در دبیرستان دنبال کنند و در صورت امکان دوره هایی را در هنر استودیو و تاریخ هنر بگذرانند. ارائه نمونه کارها برای بررسی پذیرش الزامی است.
نمونه کار شما باید مجموعه ای از 12 تا 20 نمونه از بهترین آثار هنری اخیر شما را نشان دهد. این اثر ممکن است در هر رسانه ای (از جمله فیلم یا ویدیو) به صورت تمام شده یا طرح ارائه شود. این می تواند نتیجه یک پروژه تعیین شده یا یک کاوش هنری خودگردان باشد. همچنین باید دو نمونه نقاشی ارسال کنید.

2. Chicago, IL

دانشجویان مقطع کارشناسی: 2982نفر
میزان پذیرش: 57%
میانگین معدل: 3.6
میانگین نمره SAT: 1230
میانگین نمره ACT : 25
نیازمندی های ویژه
برای اینکه برای پذیرش در نظر گرفته شوید، باید انگیزه نامه هنری را ارسال کنید که نشان دهنده شما و کار شما باشد. همچنین باید نمونه کارها را ارسال کنید که 10-15 نمونه از بهترین و جدیدترین کارهای شما را به نمایش بگذارد.
نکات قابل توجه
مدرسه انستیتوی هنر شیکاگو دارای امکاناتی به نام مرکز منابع کامپیوتری و فناوری اطلاعات است که دسترسی و آموزش دانش آموزان به جدیدترین تجهیزات دیجیتال را تضمین می کند. همچنین برنامه های منحصر به فردی مانند هنر درمانی و ارتباطات بصری وجود دارد. SAIC فارغ التحصیلان برجسته بسیاری از جمله والت دیزنی دارد.

3. Valencia, CA

دانشجویان مقطع کارشناسی: 1027 نفر
میزان پذیرش: 25%
شما باید 15 تا 20 نمونه از جدیدترین و با کیفیت ترین آثار هنری مستقل خود را برای نمونه کار خود ارسال کنید. همچنین باید توصیه نامه یک هنرمند را نیز ارائه کنید.
نکات قابل توجه
همه اعضای هیئت علمی موسسه هنرهای کالیفرنیا هنرمندانی هستند که تجربه هنری زیادی در دنیای واقعی دارند. به هر دانش آموز یک مربی منصوب می شود که آنها را در طول برنامه راهنمایی می کند و به آنها در مطالعه مستقل کمک می کند. CalArts دارای هشت گالری است که به نمایش کارهای دانشجویی و کمک به دانش آموزان برای عادت دادن به ارائه هنر در اشکال مختلف اختصاص یافته است.
این مدرسه امکانات گسترده ای را برای استفاده دانش آموزان از جمله آزمایشگاه های رسانه های مختلف و یک “سوپر شاپ” برای فرآیندهایی مانند نجاری، فلزکاری و قالب سازی فراهم می کند.

4. New York, NY

دانشجویان مقطع کارشناسی: 2927نفر
میزان پذیرش: 60%
میانگین معدل: 3.85
میانگین نمره SAT: 1265
میانگین نمره ACT : 28
شما ملزم به ارسال نمونه کارها هستید که شامل 12-20 نمونه از بهترین کارهای شما می باشد. شما همچنین باید سه تا پنج طرح مشاهده‌ای را ارسال کنید تا مهارت‌های پیش‌نویس خود را نشان دهید. برای اطلاعات بیشتر به وب سایت پذیرش مدرسه مراجعه کنید
نکات قابل توجه
پرات در شهر نیویورک واقع شده است ، بنابراین شما به انواع فرصت های عالی کارآموزی و ارتباط با دنیای هنر دسترسی خواهید داشت. اعضای هیئت علمی با اعتبار بین المللی و همچنین معلمان اختصاصی هنرمندان کار می کنند. دانش آموزان دسترسی رایگان به مجموعه Frick ، MoMA ، موزه ویتنی و موارد دیگر دریافت می کنند.

5. Baltimore, MD

دانشجویان مقطع کارشناسی: 1309 نفر
میزان پذیرش: 90%
میانگین معدل: 3.47
میانگین نمره SAT: 1160
میانگین نمره ACT : 22
شما باید یک نمونه کار از 12 تا 20 اثر هنری را برای بررسی ارسال کنید
مؤسسه مریلند دوره های کارآموزی و سایر فعالیت های توسعه حرفه ای را در برنامه درسی خود گنجانده است تا به دانش آموزان پایه ای قوی برای مشاغل در هنر بدهد. سالانه بیش از 150 نمایشگاه توسط دانشجویان، اساتید و بازدیدکنندگان موسسه مریلند برگزار می شود. یک سیستم مشاوره قوی دانش آموزان را در تمام چهار سال در MICA راهنمایی می کند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *